Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový tábor 2008(47)

17. 8. 2008

V týdnu od 10. srpna do 19. srpna jsme byli na výcvikovém táboře v Novém Strašecí. Na tomto táboře jsme uspořádali také dvoje zkoušky z výkonu. V pátek podle MZŘ a v neděli podle NZŘ. Přestože po příjezdu panovalo velice teplé počasí, tak v pátek se zatáhlo a celé dva dny vytrvale pršelo a pršelo. Nicméně nám to nevzalo chuť ke cvičení a téměř denně jsme vyráželi již v 6 hodin ráno na stopičky.

V pátek jsme naše snažení chtěli zakončit složením zkoušky VPG 1 s Dafinkou a v neděli složením zkoušky ZZO s Eiminkou.

V pátek nám začalo pršet hned po příjezdu ze stop a dá se říct, že nepřestalo do sobotního večera. Ještě v neděli ráno jsme všichni sušili většinu oblečení u kamen a dobrmani se choulili zimou do klubíčka. 

Toto nepříznivé počasí bohužel ovlivnilo výkony pejsků zejména v pátek. Téměř všichni ( až na dva) nezůstali na dlouhodobém odložení. Dafinka jako správně vychovaný pejsek sice zůstala odložená i měla všechny polohy v pořádku, ale bohužel jí to uklouzlo na áčku a byla z toho ztráta 9 bodů. Jinak byl výkon jak Dafné tak v neděli Eimy velmi pěkný. Bodové hodnocení u Dafné 91 stopa, 81 poslušnost a 98 obrana celkem 270 bodů a známka VD je velmi pěkné. Eimy získala 56 bodů a hodnocení na výborně. Dá se říct, že letošní tábor byl možná trochu studenější, ale rozhodně přinesl úspěch.   

 

Náhledy fotografií ze složky výcvikov tábor 2008