Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášská stopa 07

10. 12. 2007

A jak sám název napovídá, mělo se jednat o závod se stopou a obranou. Byť to byl pouze interní neoficiální závod, sešlo se nás celkem pěkných 17 účastníků.

Bohužel po odjezdu první skupiny na stopy byli tito napadeni zlomyslnými myslivci ( kteří nejsou ochotni akceptovat ani podepsaný papír, že můžeme na dané území jít stopovat), kteří je obestoupili a stříleli. Z těchto důvodů se operativně závod změnil na klasický s poslušností a obranou.

A jak jsme dopadli?

Dortík velmi překvapil a poprvé se mu podařilo porazit svoji sestru Dafinku. Sice o fous, ale i tak mu to vyšlo. Po dlouhé odmlce nastoupila na závod i Indiana a uhájila krásné 5 místo. V těsném závěsu za ní skončila na 6 místě Eimynka. I když se všichni snažili, nemohli všichni vyhrát. Počasí nám přálo, nálada byla výborná a celkový závěr roku se myslím podařil.

Tímto bych chtěla vyslovit poděkování jak organizátorům, kteří se v podstatě smrskli na pár lidí - jako Jana Králová, Jitka Jochalová, Jana Králová ml. apod. a zárověň děkuji i zodpovědné práci rozhodčích a figuranta, kteří to v některým momentech neměli jednoduché.

A na závěr pár fotek ve fotogalerii. 

 

Náhledy fotografií ze složky mikulášská stopa 07