Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krytí 2009

4. 3. 2009

Tak máme nakryto. 24. února jsem byla na krytí s Indiankou. Dlužno říci, že jsem si nepředstavovala, že to obě fenky vezmou takto za sebou. Myslela jsem si, že mi dají trochu času na odpočinek a první bude Dafinka. No - život není to co chceme, ale to co máme - jak zní jedno moudré přísloví. Indinka si své poslední krytí opravdu užívala. Batler se jí očividně moc líbil. Je to velký kavalír. Teď nám nezbývá, než čekat jak to celé dopadlo. Budeme doufat, že dobře.

A včera 3. března jsem si vyrazila do spřáteleného Německa za Kravallem. Dafinka se rozhodla vzít to šmahem za Indinkou.  Je pravda, že to bylo všechno tak akorát načasované, protože Kravallo se se svým páníčkem teprve  tento víkend vrátíli z 3 měsíční dovolené ve Španělsku. Takže jsme je zastihli téměř nevybalené. A i když se zdálo, že to nebude daleko, tak 6 hodinová cesta po okreskách nebyla asi nejlepší řešení. Ale zase - byl to hezký výlet.

Kravallo je velmi milý, přátelský pes - a to nejen na mě ( možná že to byla spíš Dafinka). Má obrovský temperament, ale působí přitom rozumně.   A jak jsem zjistila z jeho rodokmenu - opravdu pochází mimo jiné ze staré české krve. Nejenom ch. st. Elva, ale i ch. st. Písečný ostrov najdeme v jeho rodokmenu. A tak jsem opravdu velmi zvědavá, jaká štěňátka se mi ve spojení s tímto pejskem narodí. Pokud se potvrdí předpoklady - mám se na co těšit.